راهنمای خرید کولر گازی اسپلیت ایوولی

خرید کولر گازی ایوولی

کولر گازی اسپلیت ایوولی، از جمله برندهای جدید بازار است. این محصول در کشور ایران بسیار پر طرفدار شده و خواهان زیادی دارد. در این مقاله درباره دلایل خرید کولر گازی ایوولی توسط مردم می خواهیم بپردازیم.


خرید کولر گازی اسپلیت ایوولی، هیجانی یا منطقی

تو این چند سال اخیر کشور ما توسط کشورهای صاحب تکنولوژی مانند آمریکا، ژاپن و کره جنوبی تحریم شده است. از این رو دیگر برندهای معروف و پر طرفدار مانند سامسونگ و ال جی به ندرت وارد ایران می شود. به همین خاطر برندهای جدید دیگری مانند ایوولی وارد کار شده اند و توانسته اند از این فرصت به نحوه احسنت استفاده کنند. به طوری که کولرهای گازی ایوولی توانسته است سهم بسیار زیادی از بازار ایران را به خود اختصاص دهد. به همین دلیل می خواهیم تمام مشخصات و سابقه این کولر اسپلیت را باهم بررسی کنیم. متوجه شویم در  آیا دلایل این همه تقاضا منطقی است یا از روی احساس و هیجانات بازار است.


کولر گازی ایوولی ساخت کجاست؟

کولر ایوولی ساخت کجاست یا مارک ایوولی ساخت کجاست؟ احتمالاً این ها اولین سؤالی باشند که بعد از شنیدن نام برند ایوولی به ذهنتان رسیده باشد. شرکت ایوولی evvoli، شرکتی ایتالیایی است. ولی برای اینکه محصولات شرکت ایوولی در آسیا و مخصوصا خاورمیانه با قیمت های ارزان تری به دست مشتری برسد، این شرکت خط تولید خود را در کشور چین تاسیس کرد. به همین خاطر کولرهای اسپلیتی که وارد ایران می شود قیمت بسیار مناسبی دارند.


انواع کولر گازی ایوولی

اگر قصد خرید کولر گازی ایوولی را دارید، باید به نوع کمپرسور آن توجه کنید. زیرا این کولر ها به دو دسته تقسیم می شود:

  1. کولر گازی ایوولی اینورتور
  2. کولر گازی ایوولی بدون اینورتور

کولر گازی اینورتور چیست؟

کولر گازی اینورتور، به کولرهایی که مصرف آن ها پایین است می گویند. در گذشته تمام کولرهایی که در بازار موجود بوده کولرهای اسپلیت با دور ثابت بوده است. به این معنی که وقتی شخصی دمای دلخواه خود را روی کولرگازی اسپلیت تنظیم می کرد و کولر نیز با تشخیص دمای آن محیط از طریق ترموستات داخلی به محض اینکه دمای محیط با دمای تنظیم شده روی آن کولر را یکی تشخصی می داد، موتور کولر اسپلیت را خاموش می کرد.این خاموش و روشن کردن کولر اسپلت، باعث شوک الکتریکی به موتور و همچین افزایش مصرف انرژی در زمان استارت مجدد کمپرسور می گردد. همین عامل یکی از مشکلاتی است که کولر های گازی قدیمی با آن مواجه بودند. به همین خاطر در کولرهای اسپلیت نسل جدید این مشکل دیگر وجود ندارد.تنها فرق کولرهای نسل جدید و قدیم در نوع کمپرسور آن ها است. در کولر های نسل قدیم از کمپرسورهای دور ثابت و در کولرهای نسل جدید از کمپرسورهای دور متغیر استفاده شده است. همین عامل تعیین کننده ای است که باید زمان خرید کولر گازی ایوولی به آن توجه کنید.


کیفیت کولر گازی ایوولی

اگر کیفیت، جزو موارد مهمی است که در خرید کولر گازی برای تان خیلی اهمیت دارد، کولر گازی اسپلیت ایوولی گزینه بسیار خوبی برای شما محسوب می شود. این کولر های اسپلیت با بهره بردن از کمپرسورهای روتاری و گاز ۴۱۰ R توان تولید سرمای بسیار مطلوبی برای محل زندگی یا کار شما دارند. کولرهای اسپلیت ایوولی بسیار کم صدا و کم انرژی هستند. اگر برای اتاق خواب می خواهید کولر اسپلیت بخرید. کولر گازی ۱۲ هزار ایوولی مناسب محیط شما است. 

خرید کولر گازی ایوولی


مشخصات کولر گازی اسپلیت ایوولی

کولر گازی اسپلیت ایوولی جزو برندهای میان رده بازار در ایران محسوب می شود. زیرا با توجه به قیمت آن کیفیت بسیار قابل قبولی از خود نشان داده است. این کولر گازی مجهز به قابلیت پخش هوای سرد در چهار طرف خود است. یکی از مشخصات جالب کولر گازی ایوولی، دارای ویژگی wifi است. به این صورت که اگر شما به هر دلیلی کنترل کولرتان را گم کرده باشین و یا در دسترس تان نبود، می توانید با موبایل هوشمند خود آن را تنظیم کنید.از دیگر امکانات کولر گازی گری می توان به تایمر ۲۴ ساعته اشاره کرد. به این صورت که اگر شما می خواهید قبل از خواب کولرتان ۳ ساعت بیشتر روشن نباشد. تایمر آن را طوری تنظیم می کنید که ۳ ساعت دیگر به صورت اتوماتیک خاموش شود و دیگر نیاز به بیدار شدن شما نباشد.خیلی از شهرهای کشور ما دارای آب و هوای خیلی پاکی نیستند. مخصوصا در استان های جنوبی ما مانند خوزستان، سیستان و بلوچستان و… . به همین خاطر داشتن کولری که دارای فیلتر تصفیه گرد و خاک باشد در این مناطق بسیار ضروری است.


ظرفیت کولر های ایوولی چگونه است؟

شرکت ایوولی در ظرفیت های مختلفی کولراسپلیت تولید کرده است. از کولر گازی ایوولی ۱۲۰۰۰ که بیشتر مناسب اتاق خواب هستند. تا کولر گازی ایوولی ۳۶۰۰۰ یا ایستاده که در سالن های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند. ولی قبل از خرید کولر گازی ایوولی باید به محیطی که می خواهید در آن کولر را نصب کنید توجه داشته باشید. زیر اگر ظرفیت کولری که خریداری می کنید کمتر از آن محیط باشد، آن کولر گازی توان خنک کردن آن محیط را نخواهد داشت. اگر بیشتر از ظرفیت آن محیط هم باشد، کولرتان زود به زود آف می کند و یخ می زند.

ظرفیت های کولر متناسب با هر مساحت

ظرفیت سرمادهی کولر متراژ مساحت مناسب
12000 20 تا 30 متر مربع
18000 30 تا 45 متر مربع
24000 45 تا 60 متر مربع
30000 60 تا 75 متر مربع
36000 75 تا 90 متر مربع
اگر می خواهید بدانید این ظرفیت ها چطور با توجه به متراژ محاسبه شده است. کافی است عدد ۴۰۰ متر را در متراژ محیط مدنظرتان ضرب کنید. به عنوان مثال اگر محیطی که می خواهید برای آن کولر گازی ایوولی بخرید حدود ۴۵ متر باشد. ۴۵ متر را در ۴۰۰ متر که ضرب کنید می شود ۱۸ هزار. پس برای سالنی با مساحت ۴۵ متر، کولر اسپلیت ایوولی ۱۸ هزار مناسب است.


امکانات کولر گازی اسپلیت ایوولی

  • قطعات با کیفیت بالا سفارش و تایید ایتالیا مونتاژ چین
  • دارای سرمایش  و گرمایش
  • کیفیت قطعات بسیار بالا
  • کم صدا بسیار کم مصرف
  • مجهز به انواع  تکنولورژی های بروز و جدید
  • مجهز به دکمه عملکرد بهینه هنگام خواب
  • مجهز به تایمر روشن و خاموش برای تنظیم ۲۴ ساعت
  • دارای نسخه های اینورتر دار هم هست که به همین دلیل در سال های اخیر بسیار پر فروش بوده است

قیمت کولر گازی اسپلیت ایوولی

قیمت کولرهای سامسونگ و ال جی نسبت به این نوع برند بسیار گران تر هستند. به خاطر همین، یکی از دلایلی که خرید کولر گازی اسپلیت ایوولی توسط مردم در بازار افزایش یافته، قیمت مناسب تر آن به نسبت دیگر برندهای معروف مانند سامسونگ و ال جی است. ولی ارزان تر بودن کولر ایوولی دلیلی بر کیفیت بسیار نسبت به برندهای نامبرده شده نیست.شرکت الوند تبرید خوزستان، امکان ارسال انواع کولرهای اسپلیت دیواری را به سراسر کشور دارد. با توجه به نوسان زیاد نرخ ارز در ایران، برای خرید کولر گازی اسپلیت ایوولی با شماره ۰۹۱۶۳۰۵۱۲۷۸ تماس بگیرید.


نمایندگی کولر گازی ایوولی

در حال حاضر شرکت ایوولی، نمایندگی رسمی در ایران ندارد. اما شرکت الوند تبرید خوزستان عرضه کننده انواع کولر های دیواری و ایستاده ایوولی، پنل تک برد ایوولی به سراسر کشور است. جهت خرید پنل تک برد ایوولی با شماره ۰۹۱۶۳۰۵۱۲۷۸ تماس بگیرید. همچنین برای اطلاع از قیمت کولر گازی ایوولی پیج اینستاگرام الوند تبرید خوزستان را نیز می توانید دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید