معرفی کولر گازی ایوولی

کولر گازی ایوولی یکی از محبوب ترین برندهای کولر گازی در ایران است و به دلیل سطح کیفیت بالا در کنار قیمت مقرون به صرفه در مدت زمان کوتاهی توانسته سهم قابل توجهی از بازار را به خود اختصاص دهد، و در صد بالایی از فروش را به خود اختصاص دهد. استفاده از تکنولوژی و فناوری های پیشرفته در کنار بهره مندی از خط تولید کاملا اتوماتیک و ساخت محصولات به شیوه ای کاملا نوین سبب شده این محصولات از سطح کیفیت بسیار بالایی بهره مند باشند. قطعات و متریال بکار رفته در دستگاه همگی از برندهای معتبر و اصلی استفاده شده که سبب دوام و افزایش طول عمر کولر گازی ایوولی می گردد. این کمپانی چینی اسپلیت های تولیدی را در ظرفیت هوادهی متنوع مناسب استفاده در منازل مسکونی، اداری و یا تجاری به منظور تامین هوایی مطبوع بهره مند شد

 

مدل های مختلف کولرهای گازی ایوولی

کولر گازی های ایوولی در 3 نوع پرتابل، ایستاده و دیواری در بازار ایران موجود است. نوع پرتابل آن مناسب فضاهای کوچک مانند مغازه ها و اتاق های شرکت هاست و نوع دیواری آن مناسب منازل و اداراتی است که جایگیری کولر قرار است در محیط ثابت و دائم باشد.   نوع ایستاده آن هم بالطبع مناسب فضاهای متراژ بزرگ است همچون تالارها و اتاق های نشیمن متراژ بالااست.

نوع کولر گازی دیواری ایوولی هم که بیشترین طرفدار را در بین مردم دارد مناسب منازل و ساختمان های اداری کوچک تا متوسط است. این کولرهای اسپلیت ایوولی از نظر کیفیت سرمایش و گرمایش نیز مدل های کولر گازی Evvoli بسیار عالی عمل کرده اند و رضایت خاطر کاربر را جلب خواهند کرد. اگر قصد خرید کولر گازی ایوولی را داشته باشید می‌توانید مدل های مختلف را انتخاب کنید. از این می‌توان به مدل های گلدن، آلترا، پیستونی، تیتانیوم، اینورتر، پرتابل و… در سایز های 12000 تا 36000 اشاره کرد. بنابراین می‌توانید متتاسب با فضایی که در اختیار دارید، یکی از مدل های ایوولی را انتخاب کنید.

 

ظرفیت کولر گازی اسپلیت ایوولی

از نظر کیفیت سرمایش و گرمایش نیز مدل های کولر گازی اگر قصد خرید کولر گازی ایوولی را داشته باشید می‌توانید مدل های مختلف را انتخاب کنید. از این می‌توان به مدل های گلدن، آلترا، پیستونی، تیتانیوم، اینورتر، پرتابل و… در سایز های 12000 تا 36000 اشاره کرد. بنابراین می‌توانید متتاسب با فضایی که در اختیار دارید، یکی از مدل های ایوولی را انتخاب کنید.

کولر گازی ایوولی 12000 برای محیط های دارای متراژ 20 تا 30 متر، کولر گازی ایوولی 18000 برای محیط های 30 تا 45 متر و در انتها برای متراژهای 45 تا  60 متر را می توان از کولر گازی ایوولی 24000  استفاده کرد. نگران متراژ های بالا نباشید در محیط های 70 متر به بالا نیز برای اینکه کارایی مطلوبی را از کولر گازی ایوولی 30 هزار استفاده کنید. اگر در شهرهای گرمسیر ایران مانند بوشهر و خوزستان زندگی می کنید و فضای منزل یا محیط کارتان بیشتر از ، 100 متر است بهتر از از مدل کولر اسپلیت 36 هزار ایوولی استفاده کنید.

  

 انواع کمپرسور استفاده شده در اسپلیت ایوولی

کولر گازی ها از قطعات و اجزای متفاوتی ساخته شده اند که مهمترین آنها که از اهمیت ویژه ای نیز برخوردار است کمپرسور می باشد. کمپرسورها تبرید گاز مبرد درون محفظه را به عهده دارند. بنابراین نوع و قدرت آنها حائز اهمیت است. از کمپرسور روتاری ویژه مناطق معتدل با ناحیه عمکلرد T1 استفاده شده است. از گاز مبرد R22 و R410 سازگار با محیط استفاده شده است. با استفاده از تکنولوژی اینورتر می توان مصرف انرژی دستگاه را حدود 60 درصد کاهش داد. همچنین با بهره مندی از تکنولوژی Power saving می توان مصرف انرژی را به حداقل رساند.قیمت کولرگازی ایوولی

همان طور که می دانید قیمت انواع کولر های ایوولی به نسبت پایین تر از سایر برندهاست. این درحالی است که کولرهای ایوولی برخوردار از فناوری و تجهیزاتی هستند که در سایر برندها نیز وجود دارد. با وجود قیمت پایین کولرهای ایوولی در زمینه ی بهینه بودن مصرف انرژی رعایت حال شما را نیز کرده است و به طرق مختلف، ایوولی، سعی کرده تا کمترین میزان مصرف انرژی را داشته باشد.

 

خرید کولر گازی ایوولی

در رابطه با قیمت کولر گازی ایوولی و با توجه به تنوع بالا محصولات Evvoli باید گفت که قیمت مدل های متفاوت کولر گازی تولید شده به طور میانگین بین 7 الی 19 میلیون قرار دارد. عملکرد کولر گازی ایوولی از همه امکانات مورد نیاز بهره برده و قیمت مقرون بصرفه‌ای داردند. برای اطلاع از آخرین قیمت پنل تک برد کولر گازی ایوولی و کولر اسپلیت کامل به همراه کندانسور با شماره 09163051278 تماس بگیرید. همچنین برای دیدن سایر محصولات می توانید پیج رسمی الوند تبرید خوزستان را در اینستاگرام دنبال کنید.