مرکزتعمیرات کولر دوتکه

کولر گازی مرکزی سقفی سامسونگ

کولر گازی مرکزی سقفی سامسونگ

کولر گازی مرکزی سقفی سامسونگ

NS0484CREA جلوNS0484CREA پویا

کولر گازی مرکزی CACTROPICAL-HP با نگهداری آسان، ۱۴ کیلووات

NS0484CREA

اشتراک گذاری

کولر گازی مرکزی CACTROPICAL-HP با نگهداری آسان، ۱۴ کیلووات

ویژگی ها

 • هوشمند و زیبا

کلاس جهانی راندمان عالی مصرف انرژی

کلاس جهانی راندمان عالی مصرف انرژی

آسایش کامل را با کولر گازی های کاستی ۴ طرفه جدید S تجربه کنید! ضریب عملکرد (COP) متوسط خنک کنندگی و گرم کنندگی کولر گازی کاستی ۴ طرفه جدید S سامسونگ در مقایسه با محصولات مشابه به میزان قابل توجه ۴٫۸ برابر بهبود یافته و در برترین رده بندی جهانی راندمان مصرف انرژی قرار می گیرند. کمپرسورهای بسیار پربازده ما دست یافتن به کیفیت عملکرد عالی در خنک کنندگی و گرم کنندگی را ممکن ساخته اند. بدون نگرانی از بابت هزینه های مالی از هوای تازه و پاکیزه لذت ببرید!

سبک وزن ترین در جهان

سبک وزن ترین در جهان

کولر گازی کاستی ۴ طرفه جدید S سامسونگ اینک سبک تر شده است و تنها ۱۷ کیلوگرم وزن دارد. این سبک ترین واحد داخلی موجود در این صنعت است که حدود ۳۵ درصد از محصولات رایج سبک تر می باشد. سامسونگ اولین شرکتی بود که برای ارائه واحدهای داخلی سبک از ABS در بدنه دستگاه ها استفاده نمود. طراحی باریک بدنه این دستگاه ها کارهای نگهداری را تسریع بخشیده است و به دلیل سبک وزن ترین بودن در جهان، نصب آنها نیز بسیار آسان تر می باشد.

طراحی داخلی

طراحی داخلی

کولر گازی کاستی ۴ طرفه جدید S از دو پانل با طرح های مختلف پشتیبانی می کند. شما می توانید بسته به نمای داخلی ساختمان و یا سلیقه شخصی خود یکی از طرح های مشبک و کلاسیک را انتخاب کنید. علاوه بر این، طراحی ساده نمای این دستگاه با گوشه های گرد آن ظاهری مرتب به فضای داخلی زیبای شما می بخشد. کولر گازی های کاستی ۴ طرفه جدید S با نمای ظاهری فضای داخلی شما هماهنگ می شوند!

جریان هوای پیرامونی

جریان هوای پیرامونی

کولر گازی کاستی ۴ طرفه جدید S می تواند تمام قسمت های اتاق شما را خنک کند. طراحی جدید و عملی پره ها باعث به حداقل رسیدن نقاط کور در گوشه های پانل شده و تقریباً تمام ۳۶۰ درجه اطراف واحد داخلی را پوشش می دهد.

MDS (سنسور تشخیص حرکت)

MDS (سنسور تشخیص حرکت)

MDS می تواند حرکت افراد در محیط را تشخیص دهد تا دستگاه فقط زمانی کار کند که افراد در آنجا حضور دارند. این قابلیت در انرژی صرفه جویی خواهد کرد چون عملکرد دستگاه را در زمانی که کسی در محیط نیست متوقف ساخته و مصرف بیهوده انرژی را به حداقل می رساند.

روبات تمیزکننده فیلتر

روبات تمیزکننده فیلتر

روبات تمیزکننده فیلتر بطور خودکار فیلتر را در دوره های منظم تمیز می کند. فیلتر دستگاه شما با این قابلیت همیشه تمیز خواهد بود، اتلاف بی دلیل انرژی به حداقل کاهش یافته و هوای شما تا سرحد امکان تازه و پرطراوت خواهد بود.

S-Plasma ion

هوای داخل ساختمان را با S-Plasma ion سامسونگ ضدعفونی کنید! هوای پیش فیلتر شده اینک با سیستم S-Plasma ion که آلاینده های موجود در هوا را حذف می کند، باکتری ها را بطور کامل از بین برده، با حذف عوامل حساسیت زای موجود در هوا زمینه بروز حساسیت را از بین می برد و حتی رادیکال های OH را خنثی می کند، از همیشه سالم تر خواهد شد. این سیستم اختیاری را می توان براحتی با قرار دادن کیت S-Plasma ion در واحد داخلی نصب کرد.

کنترل تکی پره ها

کنترل تکی پره ها

با استفاده از کنترل از راه دور جدید می توانید زوایای بازشدگی ۴ پره را تک تک روی زاویه ای یکسان یا متفاوت در محدوده ۳۲ تا ۶۵ درجه تنظیم نمایید تا بازده خنک کنندگی افزایش یابد.
جریان قوی هوا

جریان قوی هوا

پره های عریض واحد داخلی می توانند هوای خنک یا گرم را در مسافت بیشتری تا ۵٫۲ متر به جریان درآورند تا خنک کنندگی و گرم کنندگی با بازدهی بیشتری در کل اتاق برقرار گردد.
نصب آسان

نصب آسان

کلیه قسمت های گوشه پانل قابل جدا شدن است: این امر تنظیم ارتفاع را ساده تر ساخته و نصب و تراز کردن را بسیار آسان تر و سریع تر می سازد.
ورود هوای تازه

ورود هوای تازه

با نصب کولر گازی کاستی ۴ طرفه جدید S سامسونگ، هوای تازه می تواند وارد دستگاه شود تا بتوانید از هوایی تازه تر و بهتر در اتاق خود لذت ببرید.

مشخصات فنی

NS0484CREA ابعاد

عملکرد

 • Capacity (Cooling)

  – ظرفیت > سرمایش : [۱۴٫۰۷] – ظرفیت > سرمایش : [۴۸۰۰۰]

 • Capacity (Heating)

  – ظرفیت > گرمایش: [-]
  – ظرفیت > گرمایش: [-]

 • فن
  میزان هوادهی

  ۴۱٫۱ مترمکعب در دقیقه

 • سطح صدا
  High (H)

  ۵۱

مشخصات الکتریکی

 • Power Input

  ۴۷۰۰

 • منبع تغذیه
  Φ/V/Hz

  ۳¢/۳۸۰~۴۱۵/۵۰ هرتز

 • Running Current

  ۹٫۲

نمایش مشخصات بیشتر

به شما پیشنهاد شده است
 منبع:
رفتن به نوارابزار