مرکزتعمیرات کولر دوتکه

کولرهای جدید سامسونگ

کولرهای جدید سامسونگ

شرکت سامسونگ جدیدترین سیستم کولرهای گازی خود را معرفی کرد. کولرهای گازی جدید سامسونگ «ویندفری» (Wind Free) نام دارند و همانطور که از نامشان پیداست، کاربر می‌تواند به واسطه تکنولوژی جدید آن، باد مستقیم کولر را حذف کرده اما همچنان سرمایش محیط را حفظ کند

سری جدید محصولات سامسونگ به فناوری سرمایش بدون باد یا ویندفری مجهز شده است؛ تحولی که می‌تواند یکی از مهم‌ترین مشکلات کولرهای گازی یعنی وزش مداوم باد سرد در خانه را حل کند. در واقع خنک‌کنندگی بدون باد نقطه عطفی است که صنعت سرمایش و گرمایش خانگی را برای همیشه تغییر خواهد داد.»

 

دستگاه‌های مجهز به فناوری دمای محیط را با استفاده از حالت سرمایش سریع به دمای مورد نظر شما می‌رساند.

سپس فناوری ویندفری فعال شده و بدون ایجاد باد مستقیم و تنها از طریق خروج آرام هوای سرد از منافذ ریز روی دستگاه،دمای محیط در همان حد ایده‌آل نگه داشته می‌شود.

کارکرد این کولر در زمانی که حالت ویندفری فعال می‌شود،با نزدیک کردن دست به خود کولر متوجه یک نسیم آرام خواهید شد.این نسیم آرام از طریق ۲۱ هزار حفره کوچک که روی دستگاه تعبیه شده‌اند می‌وزد.حفره‌هایی که باعث سرمایش تمامی نقاط خانه حتی گوشههای اتاقها بهیک اندازه و متناسب با دلخواه اعضای خانه می‌شود. 

ویژگی‌های اصلی این کولر جدا از قابلیت حذف باد،کمپرسور هشت قطبی،فیلتر عریض برای تصفیه هوا و امکان کنترل پیشرفته دستگاه حتی از بیرون خانه هستند.

کولرهای گازی ویندفری پس از اتصال به شبکه وای-فای،با اپلیکیشن SmartThings سامسونگ به شکل ریموت قابل کنترل و مدیریت هستند.

به گفته سامسونگ این اپلیکیشن هوشمند حتی در عیب‌یابی دستگاه هم به شما کمک می‌کند و آمارهایی مانند میزان مصرف انرژی را نیز گزارش می‌دهد

کولرهای ویندفری اکنون در بازار ایران عرضه شده‌اند و بازه قیمتی بر اساس قدرت آنها بین ۴ الی ۶ میلیون تومان است.