مرکزتعمیرات کولر دوتکه

اسپلیت دیواری ۱۸۰۰۰ اینورتر تراست

اسپلیت دیواری ۱۸۰۰۰ اینورتر تراست

اسپلیت و کولر گازی اینورتر تراست مدل TMINVTC از جدید ترین مدل های سال ۲۰۱۸ برند تراست می باشد.این دستگاه مناسب برای کارکرد در مناطقی با دمای ۵۰ درجه سانتیگراد بوده و دارای برچسب مصرف انرژی با گرید +A می باشد.

کمپرسور اینورتر با برق DC و گاز مبرد R410 دوستدار محیط زیست پایین ترین میزان مصرف برق را برای سری TMINVTC فراهم آورده است. این مدل با ویژگی هایی همچون سطح صدای تولیدی پایین حالت خواب و حالت توربو به بازار عرضه می شود.

از دیگر ویژگی های این مدل می توان به فیلتر یون پلاسما اشاره نمود.فیلتر یون پلاسما در داخل پنل داخلی دستگاه، یون های پلاسمای مثبت و منفی را در داخل اتاق آزاد نموده و قارچ ها و ویروس های موجود در هوا را کاهش می دهد.

اسپلیت و کولر گازی تراست مدل TMINVTC در این سری با ظرفیت های ۹۰۰۰ BTU مناسب برای فضای تا ۱۲ متر مربع ( ارتفاع سقف ۲٫۸ متر).۱۲۰۰۰ BTU مناسب برای فضای تا ۲۰ متر مربع ( ارتفاع سقف ۲٫۸ متر) ۱۸۰۰۰ BTU مناسب برای فضای تا ۳۳ مترمربع ( ارتفاع سقف ۲٫۸ متر) .۲۴۰۰۰ BTU مناسب برای فضای تا ۴۵ متر مربع ( ارتفاع سقف ۲٫۸ متر) همراه با قابلیت سرمایش و گرمایش به بازار عرضه می شود.

کولرهای گازی شامل گاز مخصوصی هستند که توسط کمپرسور این گاز به مایع تبدیل شده و به صفحه های دستگاه خواهند رسید.پس از جریان یافتن این گاز منقبض شده بر روی صفحه ها،دمای محیط که دمای گرمیست را جذب کرده و بر اثر دمای دریافتی مایع موجود به گاز اولیه…